Przejdź do treści

Premiera turbiny HALYNA na CFS 2022

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, gdy patrzymy wstecz na nasze ostatnie projekty, które z pewnością można określić jako olbrzymi sukces. Chcielibyśmy podzielić kilkoma z naszych najważniejszych osiągnięć:

I miejsce w kategorii Ecology w konkursie KOKOS 2023

W roku 2023 mieliśmy ogromną satysfakcję powtórzyć nasz sukces z 2022 r, ponownie zdobywając pierwsze miejsce w kategorii Ecology. To potwierdzenie naszego ciągłego rozwoju i dążenia do doskonałości. Jest to także dowód na naszą zdolność do innowacji i tworzenia konstrukcji, które naprawdę mają pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Nagroda specjalna w konkursie EKOinnowatorzy

W trakcie trwania konkursu zespół odniósł znaczący sukces, otrzymując wyróżnienie w kategorii specjalnej – Osiągnięcia Organizacyjne. To dla nas nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także potwierdzenie naszej zdolności do efektywnego zarządzania projektem oraz budowania skutecznej struktury organizacyjnej. Dzięki temu wyróżnieniu nasza praca i wysiłek zostały docenione, a my czujemy się zmotywowani do dalszego rozwijania naszych inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

„Koło roku 2022” w konkursie StRuNa

Konkurs Studenckiego Ruchu Naukowego stanowi wyjątkową okazję do uhonorowania zespołów, które wyróżniają się kreatywnością i zaangażowaniem w realizację swoich projektów naukowych. To wydarzenie pełne uroczystości odbyło się we Wrocławiu w ramach prestiżowego Kongresu Kół Naukowych IKONA 2022.

I miejsce w kategorii Innowacja i Nowe Technologie w Ekologii i Ochronie Środowiska

W roku 2022 Koło Naukowe AGH Eko-Energia miało ogromny zaszczyt zdobyć I miejsce w kategorii Innowacja i Nowe Technologie w Ekologii i Ochronie Środowiska. To nie tylko nagroda, ale także potwierdzenie naszego zaangażowania i pasji w tworzenie innowacyjnych rozwiązań w celu ochrony środowiska. Dzięki konkursowi KOKON mogliśmy wymienić doświadczenia z innymi uczelniami i przedstawicielami firm.

Odwiedź nasze social media!

 

SKN Eko-Energia AGH
Kawiory 40, 30-055 Kraków
ekoenergia@agh.edu.pl